راهنمای مجموعه نرم افزارهای یکتاوب

 


راهنمای آموزش و رفع اشکال | راه‌اندازی اولیه | راهنمای جامع برنامه | فهرست ابزارهای مدیریت | راهنمای الفبایی | مقالات متنوع

جستجو در راهنما | فهرست فایل ها | پرسش‌های متداول | تالار گفتگو | ارسال پیشنهادها و اشکالات | برگشت به پایگاه


راهنمای گرفتن enamad و درج لوگوی مربوطه در پایگاه

 

 

برای استفاده از بانکداری الکترونیک ناچار خواهید بود به سایت www.enamad.ir مراجعه کرده و پس از پر کردن فرم های طولانی و مراحل پیچیده و دشوار، تاییدیه ای برای سایت خود دریافت کنید. اگر مجبور شدید عباراتی را در بالای سایت درج کنید، می توانید از بخش تنظیمات عمومی پایگاه: تنظیم متن های عمومی استفاده کنید. همچنین می توانید این متون را در صفحه فروشگاه کتاب یا کالا یا در بالای صفحه گروه های پرداخت اضافه کنید (بخش تنظیمات پرداخت الکترونیک را ببینید)

بعد از دریافت این تاییدیه، برای نمایش لوگوی enamad در سایت خود می توانید در بخش مدیریت بلوک ها یک بلوک جدید ایجاد کرده و کد زیر را در آن وارد کنید:

<iframe src="/eNamadLogo.htm" frameborder="0" scrolling="no" allowtransparency="true" style="width: 150px; height:150px;"></iframe>

فایل html مربوطه بینی eNamadLogo.htm به صورت پیش فرض در سایت شما فراگذاری شده است.

دقت کنید: بعد از این مرحله باید در سایت enamad.ir لوگین کرده و بخش درج لوگو را تایید کنید. اگر تایید خودکار انجام شود معمولا بعد از چند ساعت تایید دستی نیز انجام شده و لوگو در سایت شما نمایش داده خواهد شد.

نمونه لوگوی درج شده در سایت را در صفحه اصلی سایت شرکت ببینید:

http://www.yektaweb.com

 

قابل توجه کاربران استفاده کننده از سامانه قدیمی enamad:

با توجه به راه اندازی سامانه جدید enamad باید در سایت جدید ثبت نام کرده و کد جدید دریافت کنید. درج کد جدید دیگر نیازی به فایل اضافی یا کد html خاصی ندارد. فقط کد دریافتی را بدون تغییر در source مطلب یا بلوک مورد نظر وارد کنید.

 

درج متاتگ:

در صورتی که به هر دلیلی بخواهید به سایت meta tag اضافه کنید به بخش مدیریت: منوی بخش ویژه طراح برنامه و زیر منوی تنظیمات قالب‌های‌ وبگاه مراجعه کنید و کد مربوطه را در بخش فارسی و انگلیسی در کادر های زیر وارد کنید:

کد html مورد نظر برای بارگذاری در بخش head همه بخش های عمومی

 

آپلود یا فراگذاری فایل در ریشه ی سایت:

برای آپلود فایل ها در ریشه ی سایت می توانید از طریق file manager در cpanel یا از طریق ftp اقدام کنید. برای این کار می توانید فایل ها را در پوشه ی public_html قرار دهید.

 

راهنمایی در خصوص ارایه فاکتور آزمایشی به enamad

برای دریافت enamad برای استفاده از درگاه های بانکی، در یک مرحله باید نمونه فاکتور صادره از سایت را در اختیار کارشناسان enamad قرار دهید. برای این کار دو راه وجود دارد:

۱- اگر فروش کالا یا خدمات دارید تنظیمات گروه های پرداخت، کتاب یا کالای مورد نظر را از بخش تنظیمات پرداخت انجام دهید و سپس نشانی فرم خرید کالا یا کتاب یا خدمات را در اختیار کارشناسان قرار دهید.

۲- اگر فقط بحث پرداخت آنلاین هزینه های ثبت نام یا عضویت را دارید می توانید یک نفرا را به صورت آزمایشی ثبت نام کرده و سپس نشانی صفحه صورتحساب آن کاربر را با نام کاربری و رمز عبور (یا با تصویر صفحه) برای کارشناسان ارسال کنید. نشانی صورتحساب را باید از طریق بخش مربوطه فعال و تنظیم کنید تا لینک آن در بالای صفحه شخصی هر فرد ظاهر شود.

توضیحات بیشتر در خصوص سامانه های پرداخت را در راهنما بررسی کنید.